Foliowe etykiety samoprzylepne — funkcjonalne, atrakcyjne i bezpieczne dla środowiska

Folia ma dużą przewagę nad papierowym materiałem wierzchnim — zachowuje ona swoją funkcjonalność, stabilność i wygląd nawet po wystawieniu na działanie wilgoci, wody, substancji chemicznych, smarów, olejów i światła UV.

​Polipropylen (PP) i polietylen (PE) to najpopularniejsze materiały, z których tworzy się etykiety foliowe, lecz mają one bardzo różne właściwości. Aby wyeliminować wspomniany wyżej kompromis, opracowano nowe produkty, takie jak folie z elastycznej rodziny Raflex, które mają najlepsze właściwości zarówno PP, jak i PE.

 Product search

UPM Raflatac — funkcjonalne, atrakcyjne i bezpieczne dla środowiska foliowe laminaty etykietowe
Horizontal divider
Sprawdź, która folia jest odpowiednia dla Ciebie

Wyeksponuj jakość swojego produktu dzięki etykietom typu „clear on clear”

Wyróżnienie się wśród innych produktów na sklepowych półkach może stanowić wyzwanie w świecie pełnym możliwości. Efekt braku etykiety na przezroczystych opakowaniach stanowi rozwiązanie, dzięki któremu można wyeksponować zarówno styl charakterystyczny dla marki, jak i jakość oferowanych produktów.

Dowiedz się więcej na temat kombinacji typu „clear on clear” oraz wyboru właściwego materiału etykietowego do danego zastosowania »

Horizontal divider

 Najnowsze wiadomości

 

 

UPM Raflatac zapowiada wprowadzenie foliowych materiałów etykietowych przyjaznych środowisku, są to produkty z lini PP Lite z przezroczystą folią na przezroczystym podkładzie oraz białą folią solidhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-announces-clear-on-clear-and-solid-white-label-materials-to-join-pp-lite-sustainable-range-2018-5UPM Raflatac zapowiada wprowadzenie foliowych materiałów etykietowych przyjaznych środowisku, są to produkty z lini PP Lite z przezroczystą folią na przezroczystym podkładzie oraz białą folią solid2018-04-06 06:00:00
Firma UPM Raflatac poszerza ofertę proekologicznych rozwiązań etykietowych Lite o nowe folie PP Silver Litehttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-lite-range-of-ecodesigned-labeling-solutions-with-new-pp-silver-lite-film-2018-4Firma UPM Raflatac poszerza ofertę proekologicznych rozwiązań etykietowych Lite o nowe folie PP Silver Lite2018-02-15 10:45:00
Firma UPM Raflatac poszerza ofertę proekologicznych rozwiązań etykietowych Lite o nowe folie PP Clear FTC Litehttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-lite-range-of-ecodesigned-labeling-solutions-with-new-pp-clear-ftc-lite-film-2017-4Firma UPM Raflatac poszerza ofertę proekologicznych rozwiązań etykietowych Lite o nowe folie PP Clear FTC Lite2017-11-14 09:00:00
Wybór jest oczywisty — wyeksponuj swoje produkty dzięki przejrzystym etykietom na przezroczystych opakowaniachhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/clear-labels-on-clear-packaging-2017-4Wybór jest oczywisty — wyeksponuj swoje produkty dzięki przejrzystym etykietom na przezroczystych opakowaniach2017-04-20 09:00:00
Na wskroś atrakcyjna: niewidoczna etykieta do wszystkich zastosowańhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/no-label-look-2017-4Na wskroś atrakcyjna: niewidoczna etykieta do wszystkich zastosowań2017-03-22 16:00:00
Odkryj zalety przezroczystych etykiet do napojówhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/rafbev-clear-40-tc-2017-4Odkryj zalety przezroczystych etykiet do napojów2017-02-20 09:00:00

Horizontal divider

Folie PP Clear – sukces dzięki przejrzystości

Materiał etykietowy RafBev Clear TC 40 zapewnia świetny efekt braku etykiety na butelkach do napojów oraz większą swobodę projektowania etykiet niż nadruk bezpośrednio na butelce.

Dowiedz się, dlaczego materiał, który nadaje wygląd niewidocznej etykiety to doskonały wybór w branży napojów i co sprawia, że klienci najchętniej go wybierają »

Horizontal divider

Jeśli chcesz uzyskać efekt niewidocznej etykiety na sztywnych opakowaniach, folie PP Clear wygrywają w porównaniu z innymi produktami. Wysoka przejrzystość i niezawodność materiału umożliwia stosowanie kombinacji typu „clear-on-clear”, która pozwala lepiej wyeksponować markę i zwiększa atrakcyjność produktu.

Odkryj korzyści, jakie zapewnia przejrzysta folia PP Clear »

Folie PP Clear – sukces dzięki przejrzystości
Horizontal divider
Reduce waste with our new PP Lite labeling materials

Zmniejsz ilość odpadów dzięki naszym nowym materiałom etykietowym PP Lite

PP Lite jest połączeniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju, włączając w to lżejszy materiał wierzchni, niższą gramaturę kleju i lżejszy podkład. Ponieważ do jego wytworzenia zużywa się 16% mniej surowców niż w przypadku standardowych materiałów etykietowych PP, może on służyć jako ekologiczny wybór w segmentach, takich jak kosmetyki i chemia gospodarcza oraz żywność.

Horizontal divider

Poznaj niezawodną i wszechstronną gamę produktów PP White

Rodzina folii PP White jest jednolitą i porowatą opcją do pojemników sztywnych przy etykietowaniu kosmetyków i chemii gospodarczej, żywności oraz napojów. Niezależnie od wyboru kombinacji materiału wierzchniego, kleju i podkładu — efekt zawsze będzie znakomity.

Poznaj niezawodną i wszechstronną gamę produktów PP White
Horizontal divider

Gwarancja wysokiej przejrzystości i wyjątkowego połysku na krawędziach i krzywiznach opakowań 

Gwarancja wysokiej przejrzystości i wyjątkowego połysku na krawędziach i krzywiznach opakowań

Folie z serii Raflex zapewniają bardzo elastyczne materiały o efekcie niewidocznej etykiety do pojemników profilowanych. Dowiedz się, w jaki sposób te zaawansowane materiały łączą w sobie zalety folii PP i PE, zamawiając już dziś bezpłatną próbkę. Wystarczy wybrać wersję Raflex PRO do pojemników profilowanych lub Raflex MDO do pojemników elastycznych. Oba warianty są dostępne w kolorze białym lub wersji przezroczystej.

Horizontal divider

Bezpieczne dla środowiska rozwiązania dzięki Label Life

Narzędzie do oceny cyklu życia Label Life fi rmy UPM Rafl atac pozwala porównywać wpływ na środowisko różnych opcji etykiet w całym cyklu życia.

Narzędzie Label Life — stworzone na podstawie najbardziej wszechstronnej w branży oceny cyklu życia produktu (LCA) — dostarcza wiarygodnych i łatwych do zrozumienia informacji, które pomagają producentom etykiet i użytkownikom końcowym w dokonywaniu ekologicznych wyborów.

UPM Raflatac - Bezpieczne dla środowiska rozwiązania dzięki Label Life
Horizontal divider
Conformable label filPlastyczne folie etykietowe do pojemników elastycznych ms for squeezable containers - UPM Raflatac

Plastyczne folie etykietowe do pojemników elastycznych

Elastyczne pojemniki stanowią wyzwanie dla twórców etykiet, ponieważ są tu potrzebne rozwiązania o odpowiedniej elastyczności i odporność w mokrych lub wilgotnych warunkach. Materiał Raflex MDO jest plastyczny i elastyczny, a ponadto charakteryzuje się dobrą przejrzystością, co gwarantuje atrakcyjny wygląd produktu. Jest on także sztywniejszy od folii PE, ułatwia pasowanie druku i zapewnia lepsze właściwości wykrawania i nakładania.