Wyszukiwanie produktów

 

 

PHARMAWHITE PLUS PP TC

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPHARMAWHITE PLUS PP TC
Kod sprzedażyFEM
Charakterystyka produktuBiala, powlekana po stronie wierzchniej, elastyczna folia polipropylenowa.
ZastosowaniePrzeznaczony do etykietowania pojemników i opakowań farmaceutycznych wymagających dokładnego przylegania do pojemników o małych średnicach. Odporny na sterylizację parową w temperaturze +121°C i przechowywanie w warunkach kriogenicznych do –196°C.
Dane techniczne
Gramatura51g/m²ISO 536
Grubosc52µmISO 534
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały