Wyszukiwanie produktów

 

 

RP51

Download as pdf

Date03.07.2019 SI
KlejRP51
Kod sprzedażyRP5X
TypUniwersalny klej permanentny.
RodzajKlej akrylowy na bazie wody.
ZastosowaniePrzeznaczony do szerokiego stosowania w standardowych warunkach środowiskowych. Znakomite przyleganie do różnorodnych materiałów, w tym niespolaryzowanych powierzchni, folii i tektury falistej. Duża skuteczność w niskich temperaturach.
Dane techniczne
Przylepnosc (tack)18N/25mmFTM 9
Minimalna temperatura etykietowania0°C
Minimalna temperatura po etykietowaniu-20°C
Maksymalna temperatura po etykietowaniu80°C
OgraniczeniaZakres zastosowania na opakowaniach o małej średnicy lub probówkach może podlegać ograniczeniom.
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały