Wyszukiwanie produktów

 

 

PP CLEAR 50

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniPP CLEAR 50
Kod sprzedażySU
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, blyszczaca, dwukierunkowo orientowana folia polipropylenowa.
ZastosowanieIdealna do etykiet na napoje, które wymagają zastosowania efektu niewidocznej etykiety i drukowane są metodą rotograwiury. Nadaje się także do etykietowania artykułów toaletowych oraz innych zastosowań, gdzie ważna jest odporność na wodę, oleje i substancje chemiczne.
Dane techniczne
Gramatura46g/m²DIN 53352
Grubosc50µmDIN 53370
Wytrzymalosc na rozciaganie MD200.0N/mm²DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie CD170.0N/mm²DIN 53455
Polysk80%DIN 67530/245º
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk, rotograwiura i offset. Aby uzyskać optymalne przyleganie atramentu, należy poddać prasę drukarską obróbce koronowaniem. Zaleca się wykonanie nadruków w ciągu 4 miesięcy od dostawy. Ograniczona zgodność z farbami UV.
ZaletyBardzo wysoki polysk. Dobra stabilnosc wymiarów. Wysoka wytrzymalosc na rozciaganie, wysoka sztywnosc i wysoka wytrzymalosc na rozerwanie. Dobra stabilnosc pasowania.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały