Wyszukiwanie produktów

 

 

RP30

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
KlejRP30
Kod sprzedażyRP30
TypKlej trwaly
RodzajAkrylowy, na bazie wody
ZastosowanieZaprojektowana dla branży alkoholi nisko- i wysokoprocentowych. Zapewnia dobre przyleganie do powierzchni spolaryzowanych oraz tolerancję na wahania temperatury i wilgotności na linii butelkowania i podczas składowania butelek. Klej ten jest wodoodporny, co umozliwia chlodzenie butelek w pojemnikach z lodem. Sztywność etykiety wpływa na właściwości jej przylegania do powierzchni walcowatych.
Dane techniczne
Przylepnosc (tack)15N/25mmFTM 9
Minimalna temperatura etykietowania5°C
Minimalna temperatura po etykietowaniu-20°C
Maksymalna temperatura po etykietowaniu80°C
Informacje dodatkoweNie nadaje się do zastosowań, gdzie wymagane są właściwości zmywalne. Klej zawiera naturalna guma lateksowa.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały