Wyszukiwanie produktów

 

 

SILVER ORION WSA

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniSILVER ORION WSA
Kod sprzedażyBUC
Charakterystyka produktuDrobno wytłaczany, wodoodporny papier bezdrzewny wykańczany maszynowo, pokryty srebrną powłoką, odporny na działanie zasad.
ZastosowaniePapier etykietowy wysokiej jakości o perłowym połysku. Przeznaczony do etykietowania butelek i opakowań produktów ekskluzywnych.
Dane techniczne
Gramatura95g/m²ISO 536
Grubosc115µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD7.0kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD4.4kN/mISO 1924/1
Mozliwosc zadrukuNadaje się do typografia, fleksografia, offset, sitodruk i złocenie na gorąco. Pokrycie drukiem, w szczególności lakierem UV, ma wpływ na czas potrzebny do zmycia etykiety. Zalecane jest wykonanie prób na zadrukowanych etykietach.
Informacje dodatkoweWysoka sztywność tego produktu może skutkować zbyt wczesnym oddzieleniem od podkładu, w szczególności gdy etykieta umieszczona w maszynie etykietującej jest ściśnięta lub gdy używane są wałki o małej średnicy. Rolki powinny być nawijane stroną wierzchnią na zewnątrz. Wysoka sztywność tego papieru uniemożliwia jego zastosowanie między innymi do etykietowania wąskich szyjek butelek.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały