Wyszukiwanie produktów

 

 

OPALINE WSA

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniOPALINE WSA
Kod sprzedażyBHZ
Charakterystyka produktuPerlowy, powlekany, bezdrzewny papier typu WSA odporny na dzialanie wody i alkaliów.
ZastosowanieSnieznobialy papier znakomicie nadajacy sie do etykietowania luksusowych szampanów, win, innych alkoholi i kosmetyków.
Dane techniczne
Gramatura90g/m²ISO 536
Grubosc103µmISO 534
Jasnosc88%ISO 2470/1
Nieprzejrzystosc91%ISO 2471
Mozliwosc zadrukuFleksografia UV, druk offsetowy i foliowanie na goraco. W przypadku innych technik druku zaleca sie przeprowadzenie prób.
Informacje dodatkoweZadruk może wpłynąć na czas zmywania, szczególnie, gdy używa się lakierowania UV. Wysoka sztywnosc tego produktu moze powodowac problemy przy etykietowaniu, szczególnie w przypadku, gdy rola materialu w etykieciarce zostanie scisnieta lub gdy uzywa sie prowadnic o malych srednicach. Role powinny byc nawiniete warstwa wierzchnia na zewnatrz. Wysoka sztywnosc tego papieru powoduje, ze nie nadaje sie on do etykiet o malej srednicy (np. etykiet na szyjkach butelek).
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały