Wyszukiwanie produktów

 

 

PP DOUBLE GOLD TC 60

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPP DOUBLE GOLD TC 60
Kod sprzedażyARZ
Charakterystyka produktuPowlekany po stronie wierzchniej, metalizowany material foliowy w kolorze zlota po obu stronach.
ZastosowanieAtrakcyjne wizualnie etykiety produktów, zwlaszcza przezroczystych w przejrzystych pojemnikach, gdy wyglad po wewnetrznej stronie ma znaczenie: napoje, butelki do wina, kosmetyki i artykuly toaletowe, towary luksusowe.
Dane techniczne
Gramatura61g/m²DIN 53352
Grubosc62µmDIN 53370
Rozciagliwosc MD85.0%DIN 53455
Rozciagliwosc CD105.0%DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie MD210.0N/mm²DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie CD175.0N/mm²DIN 53455
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
ZaletyDobre wlasciwosci przetwarzania. Dobra stabilnosc pasowania.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały