Wyszukiwanie produktów

 

 

POLYPRINT 100

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniPOLYPRINT 100
Kod sprzedaży3K
Charakterystyka produktuBiala, matowa, powlekana folia polietylenowa.
ZastosowanieSyntetyczny material etykietowy do etykietowania informacyjnego i produktów. Bardzo dobra jakosc druku i nadruku termotransferowego, zimnymi drukarkami laserowymi i drukarkami iglowymi.
Dane techniczne
Gramatura80g/m²DIN 53352
Grubosc105µmDIN 53370
Wytrzymalosc na rozciaganie MD45.0N/mm²DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie CD35.0N/mm²DIN 53455
Nieprzejrzystosc93%DIN 53146/1
Rozciagliwosc MD157%DIN 53455
Rozciagliwosc CD105%DIN 53455
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, typografia, sitodruk i offset. Nalezy uzywac specjalnych farb przeznaczonych do materialów niechlonnych. Druk termotransferowy z wybranymi tasmami.
ZaletyBardzo dobra drukowalnosc. Sztywnosc odpowiednia dla podajników automatycznych. Dobra odpornosc na niskie temperatury.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały