Nowe, unikalne produkty typu Void, które zwiększają bezpieczeństwo

​Rozszerzyliśmy naszą ofertę etykiet zabezpieczających typu Void o produkty, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i zróżnicowanie wizualne.

Etykiety typu Void uwidaczniające próby naruszenia i chroniące markę 

   
Folie typu Void, uwidaczniające próby naruszenia etykiety i umożliwiające potwierdzenie oryginalności produktu, chronią konsumentów i podnoszą poziom ich lojalności i zaufania wobec marki. Pozostawiają one napis, wzór lub logo na opakowaniach lub obudowach po częściowym lub całkowitym usunięciu etykiety i uniemożliwiają jej ponowne przyklejenie w niezauważalny sposób.

Nasze standardowe folie typu Void pozostawiają klejące ślady na etykietowanej powierzchni. W przypadku opakowań, które po otwarciu wciąż muszą wyglądać atrakcyjnie i stanowią element wartości produktu, etykiety typu Void w wersji „No Tack” pozostawiają jedwabiście gładki napis, który nie przyciąga kurzu i zabrudzeń.

Na specjalne zamówienie produkujemy etykiety Void z tekstem, wzorami, logotypami i kolorami według specyfikacji użytkownika końcowego i właściciela marki.

Horizontal divider

 Więcej funkcji, wzorów i zastosowań


 • Folia Void Text Tinted TC 36 36 zapewnia lekko zaciemniony, srebrzysto-metalizowany i przejrzysty efekt, niepodobny do żadnego innego.
    
 • Folia Void Text 2Colour TC 50 jest zielona z zewnątrz i ma ukryte napisy w kolorze niebieskim.
    
 • Dzięki swoim częściowo ukrytym zabezpieczeniom folia Void Fluor Red/Blue TC 50 wygląda naprawdę unikalnie w porównaniu ze standardową, czystą etykietą typu Void. Po wystawieniu na promienie UV jej wierzchnia warstwa emituje niebieskie światło fluorescencyjne (co ułatwia wykrycie etykiety), podczas gdy spodnia strona emituje światło czerwone.
    
 • Folie Void Text Blue TC 36 i Void Text Red TC 36 są dostępne w wielu kolorach i grubościach, dzięki czemu zapewniają jeszcze więcej możliwości.
    
 • Wykonana z elastycznego materiału folia Microvoid Blue PP TC 50 jest przeznaczona do etykietowania mocno profilowanych powierzchni oraz powierzchni o małej średnicy. Zmniejszony rozmiar napisu „void” idealnie sprawdza się w przypadku mniejszych etykiet.
Horizontal divider

 Etykiety typu Void