Wyszukaj produkt

Innowacyjność to nie tylko nasza tradycja — to również nasza pasja

UPM Raflatac – prototypowe materiały do innowacyjnych etykiet

Prototypowe materiały samoprzylepne firmy UPM Raflatac umożliwiają stosowanie rozwiązań, które są jednocześnie innowacyjne, inspirujące i zaskakujące, pozwalając osiągnąć naprawdę szokujący efekt.

Dysponujemy szeroką gamą dostępnych materiałów, z których każdy wyróżnia się czymś wyjątkowym – niektóre z nich są niezwykle efektowne, inne przyjemne w dotyku lub mają jakąś szczególną właściwość funkcjonalną albo techniczną, a jeszcze inne są wykonane z nietypowych materiałów. Nasza szeroka oferta obejmuje propozycje przeznaczone dla różnych odbiorców docelowych: producentów żywności, napojów, środków higieny osobistej i do użytku domowego, etykiet dla handlu detalicznego, win i napojów alkoholowych, wreszcie etykiet ostrzegawczych.

Nasza oferta innowacyjnych prototypowych materiałów obejmuje:

  • Serię Pro Function o nadzwyczajnej wydajności – w tym materiały o specjalnych cechach technicznych lub holograficznych.
  • Serię Pro Touch, która pozwala uzyskać przy dotyku niesamowite wrażenie, na przykład wrażenie dotykania aksamitu czy drewna
  • Serię Pro Look dla tych, którzy naprawdę chcą się przyciągać uwagę, na przykład perłowym połyskiem czy efektem szczotkowanej miedzi
  • Serię Pro Eco, która obejmuje materiały przyjazne środowisku i korzysta z papieru uzyskanego z alg lub bambusa

Te niezwykłe materiały i pełen ich potencjał można docenić tylko trzymając je w ręku. Nasza książeczka prototypowych materiałów zawiera około 50 próbek, ale ostateczny efekt jest zawsze rezultatem naszej współpracy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.


    
„Nasze prototypowe rozwiązania są opracowywane wraz z klientem. W folderze można znaleźć nasze najbardziej reprezentatywne próbki, jednak jeśli odwołamy się do naszej kreatywności i wiedzy fachowej, to możliwości jest znaczenie więcej. Każdy z prototypowych materiałów jest opracowywany indywidualnie, a jego wykonalność techniczna oraz funkcjonalność muszą być zweryfikowane w każdym konkretnym przypadku. Wspólnie możemy zmierzyć się z każdym wyzwaniem i przekraczać kolejne granice zastosowań materiałów samoprzylepnych”

David Lopez, Development Manager, Specials, UPM Raflatac

 

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały

Horizontal divider
Horizontal divider