Inteligentne etykiety RafMore

RafMore to znacznie więcej niż etykieta — to zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia właścicielom marek odejście od zwykłych etykiet produktowych na rzecz inteligentnych opakowań stanowiących swoistą opowieść. Wykorzystując najnowszą technologię druku cyfrowego, RafMore przekształca tradycyjne opakowanie produktu w opakowanie powiązane o unikalnej, dającej się odtworzyć tożsamości.

RafMore łączy produkty z siecią za pomocą unikalnego kodu, który można odczytać na dowolnym urządzeniu przy użyciu różnych dostępnych obecnie technologii, w tym NFC, RFID i QR. Rozwiązanie RafMore może zaoferować klientom każda drukarnia materiałów etykietowych współpracująca z UPM Raflatac.

Marki mogą śledzić każdy unikalny produkt w procesie produkcji, zweryfikować jego autentyczność, zwiększyć dokładność ewidencji oraz uzyskać dane analityczne w czasie rzeczywistym, aby udoskonalić procesy logistyczne lub zrealizować cele promocyjne. RafMore umożliwia również markom tworzenie zupełnie nowych modeli usług oraz sposobów na interakcję z klientami na poziomie osobistym. Polega to na opowiedzeniu dynamicznej i angażującej historii w oparciu o to, kto, gdzie i kiedy skanuje kod na etykiecie.

Ze względu na łatwość i niskie koszty wdrożenia bez konieczności zmiany istniejących systemów druku i projektu produktu RafMore to znacznie więcej niż etykieta.

Smart label, smart packaging, internet of packaging, brand promotion, brand protection, tracking
Horizontal divider

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu RafMore, a my odezwiemy się bezpośrednio do Ciebie.

Horizontal divider

 ‭(Hidden)‬ RafMore news

 

 

Horizontal divider

Wypróbuj rozwiązanie RafMore samodzielnie, skanując te kody

Krok 1. Zeskanuj pierwszy unikalny kod na etykiecie 1 za pomocą skanera kodów QR w telefonie, aby otrzymać pierwsze pytanie.
 
Krok 2. Zeskanuj drugi unikalny kod na etykiecie 2 za pomocą tego samego skanera, aby poznać odpowiedź na pierwsze pytanie i otrzymać drugie.
 
Krok 3. Aby wyświetlić inne treści, pobierz aplikację RafMore na smartfona i zeskanuj kody w celu uwierzytelnienia.