Wyszukiwanie produktu

Usługa FastWeb − dostarczamy korzyści dla produkcji

Zależy Ci na szybkiej dostawie nieprzylepnych materiałów etykietowych do druku wąskowstęgowego? Działaj szybko − działaj z FastWeb. Dzięki naszej usłudze dostaw nieprzylepne materiały etykietowe są wysyłane bezpośrednio z magazynu. Minimalna wielkość zamówienia to 1000 metrów kwadratowych. Usługa FastWeb to wsparcie rozwoju Twojej firmy.

Stwórz własny laminat

Skorzystaj z materiałów dostępnych w ramach usługi FastWeb i opracuj niepowtarzalne i bardziej złożone konstrukcje na rynki niszowe i na zamówienie. Twórz własne laminaty! Oferujemy szeroką gamę zarówno materiałów wierzchnich, jak i podkładów.

Znaczniki: pozwól etykietom zwiększyć Twoją sprzedaż

Znaczniki firmy UPM Raflatac to wyjątkowo skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi podczas kampanii promocyjnych, a ponadto − niezawodny materiał do zastosowań informacyjnych. Od branży spożywczej i handlu detalicznego aż po znaczniki przemysłowe − nasze materiały zawsze odznaczają się odpornością na rozdzieranie i zużycie, a także dużą trwałością obrazu nawet na zewnątrz.

Kartony: bilety i znaczniki

Usługa FastWeb umożliwia szybki dostęp do szerokiej gamy materiałów tekturowych i kartonowych wysokiej jakości, które mogą być wykorzystane do produkcji znaczników magazynowych, biletów parkingowych lub biletów wstępu. Nasze materiały tekturowe i kartonowe zapewniają doskonałe właściwości przetwarzania na prasie oraz znakomite wydruki. Uwolnij swoją kreatywność!

Folie termokurczliwe dla poszerzenia działalności

Nasza folia termokurczliwa RafShrink PET Pentafilm 45 umożliwia szybką reakcję na potrzeby rozmaitych sektorów rynku: branży napojów, produktów mleczarskich, żywności, kosmetyków, chemii gospodarczej oraz artykułów ogrodniczych. Typowe zastosowania to m.in. etykietowanie opakowań o różnych nietypowych kształtach oraz butelek o wysokich ramionach i wąskiej szyjce.

Efekty dekoracyjne i wizualne

Unowocześnij swoją markę dzięki etykietom ozdobnym. Ich doskonały wygląd sprawi, że Twoje produkty będą się wyróżniały na tle konkurencji. Oferujemy fakturowane, fluorescencyjne i metalizowane papiery satynowe do produkcji znaczników i etykiet, które zwiększą Twoją sprzedaż.

 Produkty FastWeb ‭[1]‬

​Aby poznać pełną ofertę produktową, skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Broszury FastWeb

 Powiązane materiały