Wyszukiwanie produktu

Usługa FastMover™ − szybka dostawa etykiet

FastMover - UPM Raflatac

​Chcesz nadać tempa swojej firmie? Bez względu na to, czy przetwarzasz etykiety na mniejszą czy większą skalę, nasze rozwiązania pomogą przyśpieszyć procesy w Twojej firmie. Nasza usługa dostaw etykiet FastMover™  − szybka dostawa etykiet umożliwia realizację małych zamówień produktów wysokiej jakości w formacie A4 oraz innych produktów specjalistycznych przycinanych na życzenie w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Dostarczamy produkty prosto z magazynu i korzystamy z usług firmy kurierskiej, aby jeszcze szybciej i sprawniej realizować wszystkie zamówienia. 

Wkrocz na nowe rynki

Usługa FastMover umożliwia wprowadzenie nowych produktów do sektora małych firm i biur domowych, branży transportowej i logistycznej, do przemysłu, handlu detalicznego oraz do zastosowań domowych i promocyjnych. Dzięki usłudze FastMover możesz rozwijać swoją firmę bez konieczności wcześniejszego zamawiania dużych ilości samoprzylepnych materiałów etykietowych.

Środki oszczędzone w ten sposób możesz wykorzystać do tworzenia nowoczesnych rozwiązań − projektowania specjalistycznych materiałów etykietowych, które sprostają indywidualnym wymogom Twoich klientów. I nie martw się o przyszłość − oferta produktów dostępnych w ramach usługi FastMover™ wciąż się poszerza o nowe rozwiązania w formacie A4.

Usługa FastMover − najważniejsze informacje

  • Zapewniamy małe dostawy specjalistycznych produktów etykietowych w formacie A4 oraz przycinanych na życzenie.
  • Dostarczamy szeroki wybór materiałów etykietowych na zamówienie do przetwarzania typu „rolka na A4” lub „rolka na rolkę”.
  • Dostarczamy etykiety prosto z magazynu, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować zamówienia naszych klientów.
  • Dzięki usłudze FastMover wkraczanie na nowe rynki niszowe stało się prostsze i bardziej opłacalne!

Produkty FastMover

Aby poznac pelna oferte produktowa, uzyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj sie z najblizszym przedstawicielem UPM Raflatac.

 ‭(Hidden)‬ Broszury FastMover

 Powiązane materiały