Najlepsze etykiety na butelki do win i alkoholi

​W konkurencyjnej branży winiarskiej i alkoholowej liczy się przede wszystkim prezentacja butelki. Właściciele marek, od niewielkich wytwórni po czołowych światowych producentów, konkurują ze sobą na przepełnionych półkach sklepowych.

Firma UPM Raflatac pomoże Ci stworzyć przyciągające wzrok etykiety na butelki do win i alkoholi, aby uzyskać przewagę w walce o klienta. Nasza oferta obejmuje papiery i folie powlekane, niepowlekane, fakturowane i metalizowane, a także holograficzne i niemetalizowane foliowe materiały wierzchnie. Oferujemy także materiały i kleje odporne na działanie wody i lodu, a także wysoce przejrzyste folie, które zapewniają wybór spośród wielu różnych opcji etykietowania.

 Wyszukiwanie produktu

  
 
UPM Raflatac – atrakcyjne, wysokiej jakości etykiety na butelki do win i alkoholi
Horizontal divider

 SGA wyjaśnia inspirację dla nowego katalogu próbek

​„»Zwykła« skóra — nasza zewnętrzna powierzchnia. Chroni nas, zatrzymuje ciepło. To organ, dzięki któremu mamy fizyczną styczność z otoczeniem. Odczuwa, reaguje, potrafi nawet pokazywać nasz stan duchowy. Okrywa ciało i na wiele sposobów czyni je szczególnym — tak, jak etykieta.

Powierzchnie świata naturalnego to idealna analogia dla tych materiałów etykietowych. Zapewniają koncepcję katalogu, który został także stworzony zgodnie z duchem zaangażowania firmy UPM Raflatac w działanie z najwyższym szacunkiem dla środowiska naturalnego i jego mieszkańców.”

– SGA Corporate & Packaging Design, główny projektant Giacomo Bersanetti

Horizontal divider
Horizontal divider

​Estetyczny wygląd i niezrównane właściwości

Etykiety wykonane z fakturowanego lub wytłaczanego papieru zapewniają artystyczny lub postarzony efekt, jakiego oczekują konsumenci. Nasze metalizowane papiery i folie pozwalają uzyskać doskonały efekt wizualny, który odzwierciedla wysoką klasę produktu i podkreśla wrażenie jakości.

Oferowane przez nas produkty Ice i Ice Premium nie tylko doskonale się prezentują, ale także wytrzymują zmiany temperatur i wilgotności bez łuszczenia się, zwijania, odklejania krawędzi lub marszczenia. Nawet pod kilku godzinach w kubełku z lodem nasze etykiety Ice Premium nie tracą koloru, a po ich wyjęciu zarówno materiał, jak i kolory są nienaruszone — jakby zawsze były suche.

​Estetyczny wygląd i niezrównane właściwości 

​Etykiety przyjazne środowisku

Oferujemy materiały wierzchnie z certyfikatami FSC® i PEFC™, produkowane z surowca drzewnego, który pozyskano z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i którego pochodzenie można łatwo zweryfikować.

Na potrzeby naszych produktów PP i PET wprowadziliśmy cieńsze i lżejsze nośniki, aby zmniejszyć obciążenie dla środowiska naturalnego. Podkłady mogą być poddawane recyklingowi w ramach naszego programu RafCycle.

​Etykiety foliowe – gdy chcesz zrobić wrażenie

Nasze etykiety foliowe doskonale nadają się do zastosowania cyfrowych lub tradycyjnych technologii druku, takich jak litografia offsetowa, typografia rotacyjna, sitodruk, fleksografia UV czy grawiura, dzięki czemu pozwalają tworzyć etykiety, które wyróżniają się wśród innych. Nasza oferta obejmuje również wybór wysoce przejrzystych foli VANISH, których połączenie z gładkim materiałem podkładowym i specjalnymi klejami o dużej przejrzystości pozwala na uzyskanie wysoce przezroczystych etykiet. Efekt jest porównywalny do wydruku bezpośrednio na powierzchni butelki przy zachowaniu większej swobody na etapie tworzenia projektu.

Horizontal divider

 Wiadomości o materiałach do etykietowania win i alkoholi

 

 

El Coto de Rioja: osiąganie celów zrównoważonego rozwoju dzięki partnerstwuhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/el-coto-de-rioja-reaching-sustainability-targets-with-partnership-2019-3El Coto de Rioja: osiąganie celów zrównoważonego rozwoju dzięki partnerstwu2019-07-08 10:00:00
Gezishan: historyczne i kulturowe dziedzictwo na etykiecie http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/gezishan-communicating-the-historical-and-cultural-heritage-with-labels-2019-5Gezishan: historyczne i kulturowe dziedzictwo na etykiecie 2019-07-01 07:00:00
Luxoro: etykieta uwielbiana przez wiatrhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/luxoro-a-label-loved-by-the-wind-2018-5Luxoro: etykieta uwielbiana przez wiatr2018-07-24 10:00:00
Via Vinera: abstrakcyjne etykiety na wina zainspirowane miejscem ich pochodzeniahttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/via-vinera-abstract-wine-labels-inspired-by-the-terroir-2018-4Via Vinera: abstrakcyjne etykiety na wina zainspirowane miejscem ich pochodzenia2018-04-25 07:00:00
Varvaglione: tradycyjnie produkowane wino, nowoczesne etykietyhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/varvaglione-traditional-wine-making-with-innovative-branding-2018-5Varvaglione: tradycyjnie produkowane wino, nowoczesne etykiety2018-04-17 11:00:00