Wyszukiwanie produktu

Materiały etykietowe, które spełniają wymagania automatycznego etykietowania

UPM Raflatac - Automatyczne nakładanie etykiet do opon

Do automatycznego etykietowania opon stosowane są materiały etykietowe o wyższej sztywności, które zostały starannie zaprojektowane z myślą o tym procesie. Oferujemy materiały wierzchnie, które mają wystarczającą grubość, ale jednocześnie wystarczająco cienki podkład, aby ułatwić bezproblemowe nakładanie. Nasze specjalistyczne kleje kauczukowe mają także właściwą konsystencję do wydajnego przetwarzania i nakładania.

Kauczukowy klej topliwy o wysokiej przyczepności jest kluczowym czynnikiem, od którego zależy dobre przyleganie etykiety do opony. Nasze kleje do opon są odporne na działanie środków chemicznych do opon oraz warunki zewnętrzne w całym cyklu eksploatacji — od produkcji i nakładania etykiet do dystrybucji i przechowywania.

Foliowe materiały wierzchnie etykiet o wysokich parametrach

Syntyre TC 90 ma doskonałą sztywność, która umożliwia płynne automatyczne nakładanie na oponach zimowych i oponach o wysokim współczynniku tarcia.

Syntyre Premium to biała i połyskliwa folia poliestrowa do opon zimowych i opon o wysokim współczynniku tarcia. Materiał wierzchni zapewnia ochronę przed środkami chemicznymi stosowanymi w oponach i dobre właściwości płaskiego przylegania z minimalnym podnoszeniem krawędzi.

Niższa gramatura kleju dla potrzeb automatycznego nakładania

W niektórych liniach automatycznego nakładania o stałym nacisku możliwe jest zmniejszenie gramatury kleju laminatu etykietowego. Możliwe jest zmniejszenie ilości kleju nawet o 30% bez zakłócania łańcucha produkcji. Ponadto stanowi to skuteczniejsze zabezpieczenie przed ryzykiem wycieku kleju na rolki etykiet drukowanych.

Osiąganie najlepszych rezultatów

Współpraca z dostawcą wykrojników to najlepszy sposób, aby zagwarantować sobie właściwe narzędzia do obróbki określonych materiałów etykietowych do opon.

W przypadku automatycznego etykietowania należy zwracać uwagę na szybkość i kąt nakładania. Aby zapobiec wyciekom kleju, należy unikać wysokiego napięcia rolki.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów dla danego zastosowania etykiet kauczukowych zawsze warto jest testować etykiety w rzeczywistych warunkach użytkowania. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi ekspertami.

Produkty do automatycznego etykietowania opon

Aby poznac pelna oferte produktowa, uzyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj sie z najblizszym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach do etykietowania opon

 

 

Tire labelling trends and solutions – UPM Raflatac at Berlin forumhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/tire-labelling-trends-and-solutions-–-upm-raflatac-at-berlin-forumTire labelling trends and solutions – UPM Raflatac at Berlin forum2016-05-09 13:00:00

 Broszury o materiałach do etykietowania opon

 Powiązane materiały