Zapewnij rozwój firmy dzięki wytrzymałym etykietom do opon

Etykiety do opon przebywają długą drogę w globalnym łańcuchu dostaw zanim dotrą do sklepów motoryzacyjnych i dystrybutorów opon. Etykiety samoprzylepne do kauczuku muszą dobrze przylegać do nierównego bieżnika i jednocześnie zapewnić widoczność najważniejszych informacji o produkcie, takich jak marka, typ opony, wymiary i kod kreskowy.

W celu zapewnienia zgodności z rozporządzeniem WE nr 1222/2009 informacje o oponie widoczne na etykiecie muszą także określać jej niektóre właściwości, w tym wartość oporu toczenia, przyczepność na mokrej nawierzchni oraz emisję hałasu.

Nasza oferta obejmuje pełną gamę materiałów do etykiet określających markę opon, etykiet identyfikacyjnych opon i etykiet określających ich klasę energetyczną. Ponadto dostępne są materiały etykietowe przeznaczone do zastosowań związanych z logistyką wewnętrzną w zakładach produkcyjnych i centrach opon.

Horizontal divider

Szorstkie powierzchnie nadają tempo

Różne środki chemiczne stosowane w produkcji opon mogą stanowić wyzwanie dla kleju kauczukowego, dlatego właściwy wybór ma zasadnicze znaczenie. Ponadto materiał wierzchni musi być chroniony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, ponieważ mogą przeniknąć z opony.

Po nałożeniu etykieta informacyjna opony musi być wytrzymała na różne warunki wewnętrzne i zewnętrzne w łańcuchu dostaw oraz wykazywać dużą przyczepność do szorstkich i nierównych bieżników opon.

Specjalistyczne materiały etykietowe do opon

Oprócz specjalistycznych klejów kauczukowych, w tym renomowanego kleju do opon RHT, oferujemy także całą gamę materiałów do etykietowania opon. Materiały wierzchnie na bazie folii i papieru, odpowiednie podkłady i specjalistyczne rozwiązania, takie jak etykiety wulkanizacyjne, zapewniają łączne działanie, zabezpieczając etykiety informacyjne opon przed oderwaniem.

Horizontal divider

 Wyszukiwanie produktu

Horizontal divider

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości o materiałach do etykietowania opon

 

 

Tire labelling trends and solutions – UPM Raflatac at Berlin forumhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/tire-labelling-trends-and-solutions-–-upm-raflatac-at-berlin-forumTire labelling trends and solutions – UPM Raflatac at Berlin forum2016-05-09 13:00:00