Wyszukiwanie produktu

Atrakcyjne etykiety podnoszące poziom sprzedaży

UPM Raflatac — etykiety promocyjne do zastosowań w handlu detalicznym

Promocyjne etykiety do stosowania w handlu detalicznym zawierają informacje identyfikacyjne i cenowe. Często umieszcza się na nich również numery produktów lub ich partii, drukując informacje zmienne lub kody kreskowe. Tego rodzaju etykiety zapewniają konsumentom informacje niezbędne do podejmowania świadomych decyzji zakupowych, udostępniając jednocześnie szczegółowe dane niezbędne do zarządzania zapasami oraz dokonywania sprzedaży.

Etykiety do oznaczania półek regałowych

Etykiety do oznaczania półek regałowych zwracają uwagę klientów na nowe produkty, porównania z konkurencyjnymi produktami oraz atrakcyjne obniżki cen. Jaskrawe kolory, logo produktów oraz ceny służą do przekazywania informacji kluczowych z punktu widzenia sprzedaży lub ofert. Zmiana usuwalnych etykiet do oznaczana półek regałowych jest łatwa i wygodna, co ułatwia zarządzanie zapasami magazynowymi i przekazywanie aktualnych informacji o cenach.

UPM Raflatac - Etykiety do oznaczania półek regałowych

Etykiety rabatowe

Etykiety rabatowe informujące o obniżkach cen lub wyprzedażach powinny być jak najbardziej widoczne. Etykiety te są często fluorescencyjne, co zapewnia klientom i pracownikom przejrzystość cen. Etykiety rabatowe idealnie sprawdzają się w przypadku różnych powierzchni i są zazwyczaj aplikowane przez pracowników sklepu za pomocą pistoletu do etykietowania. Oferujemy różnorodne materiały etykietowe, które sprawdzą się w przypadku konkretnych produktów.

UPM Raflatac - Etykiety rabatowe

Materiały dekoracyjne

Dekoracyjne laminaty etykietowe, np. holograficzne, satynowe i foliowe, służą do produkcji atrakcyjnych etykiet odzwierciedlających wysoką klasę produktów. Dzięki przykuwającym uwagę i przyjemnym w dotyku materiałom produkty doskonale się prezentują, co ułatwia dokonanie sprzedaży.

UPM Raflatac — Materiały dekoracyjne

Horizontal divider
Horizontal divider

Produkty do etykietowania w handlu detalicznym

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach dla handlu detalicznego

 

 

Firma UPM Raflatac wprowadza na rynek nową wersje niezawierających bisfenolu materiałów termicznych RAFNXT+, które są przyjazne środowisku, do zastosowań w sektorze detalicznym, żywieniowym i transportowymhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-launches-sustainable-rafnxt-versions-of-its-bpafree-thermal-label-materials-2018-4Firma UPM Raflatac wprowadza na rynek nową wersje niezawierających bisfenolu materiałów termicznych RAFNXT+, które są przyjazne środowisku, do zastosowań w sektorze detalicznym, żywieniowym i transportowym2018-06-26 07:00:00
Firma UPM Raflatac wprowadza nową koncepcję Forest Positive oraz serię etykiet RAFNXT+ zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwojuhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-introduces-new-forest-positive-concept-and-rafnxt-plus-range-of-sustainable-labeling-2017-4Firma UPM Raflatac wprowadza nową koncepcję Forest Positive oraz serię etykiet RAFNXT+ zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju2017-11-08 08:00:00
Przygotuj się na rok 2020 z etykietami termicznymi niezawierającymi BPAhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/get-ready-for-2020-with-bpa-free-thermal-labels-2017-4Przygotuj się na rok 2020 z etykietami termicznymi niezawierającymi BPA2017-10-03 12:00:00

 Powiązane materiały