Wyszukiwanie produktu

Wybierz innowacyjne znaczki pocztowe

Upm Raflatac postal stampsWybierz innowacyjne znaczki pocztowe
i wyślij do klientów właściwy komunikat.

Firma UPM Raflatac posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie materiałów oraz oferuje innowacyjne produkty i rozwiązania zabezpieczające. Nasze technologie uniemożliwiające fałszerstwo ochronią zyski firm pocztowych, a dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom znaczki naszych klientów staną się przedmiotem pożądania każdego filatelisty — tak jak nasz pierwszy na świecie znaczek smakowy.

Sprawdź informacje o produktach UPM Raflatac do znaczków pocztowych »

Wszystko, czego potrzebujesz — rolki, arkusze, znaczki samoprzylepne i z klejem do zwilżania

UPM Raflatac oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie znaczków pocztowych. Dysponujemy szeroką gamą produktów, zarówno w rolkach, jak i w arkuszach, a także szeregiem innowacyjnych materiałów wierzchnich zaprojektowanych pod kątem takich technik poligraficznych, jak rotograwiura, offset, druk wklęsły czy druk cyfrowy. Te same materiały wierzchnie można zamawiać w wersji samoprzylepnej lub pokrytej klejem do zwilżania.

Szeroki wybór podkładów do naszych produktów samoprzylepnych spełnia wymagania związane z produkcją znaczków w rolkach, arkuszach i zeszytach. Dostępne są również papiery podkładowe najwyższej jakości do najbardziej wymagających zadań drukarskich.

Szybka realizacja, stała jakość i ciągłość dostaw

Nasze innowacje i najnowocześniejsze technologie produkcji pozwalają uzyskać materiały o najwyższej jakości i wydajności. Gwarantujemy stałą jakość produktów z każdej dostawy, a dzięki naszej sieci zakładów produkcyjnych klienci mogą być spokojni o ciągłość dostaw.

Produkty UPM Raflatac to najlepszy wybór dla firm z branży pocztowej, które wymagają najwyższej jakości, niezawodności i bezproblemowych dostaw i dla których liczy się dbałość o środowisko — materiały wierzchnie i podkłady w naszych znaczkach są objęte certyfikatem FSC jako dowód zrównoważonego pozyskiwania surowców.

 Produkty dla branży pocztowej


​Informacje na temat rodzajów zabezpieczeń oraz możliwości indywidualnego dopasowania produktów można uzyskać u ajbliższego przedstawiciela firmy UPM Raflatac.

 

 

Postal stamps between tradition and modernity – UPM Raflatac at Asian International Stamp Exhibitionhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/postal-stamps-between-tradition-and-modernity-–-upm-raflatac-at-asian-international-stamp-exhibitionPostal stamps between tradition and modernity – UPM Raflatac at Asian International Stamp Exhibition2016-12-05 09:00:00
UPM Raflatac na targach Security Printers 2015 w Kopenhadzehttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-at-security-printers-2015-in-copenhagen-2015-4UPM Raflatac na targach Security Printers 2015 w Kopenhadze2015-04-22 06:00:00

 Znaczki pocztowe - broszury

 Powiązane materiały