Wyszukiwanie produktu

Etykiety na opakowania do sterylizacji urządzeń szpitalnych i medycznych

Klej RP3H firmy UPM Raflatac do etykiet, odporny na sterylizację - UPM Raflatac

Przyrządy chirurgiczne są zazwyczaj czyszczone i pakowane lub umieszczane w pojemnikach metalowych wielokrotnego użytku przed poddaniem sterylizacji parą w autoklawie. W szpitalach stosuje się wiele różnych opakowań. W celu ich identyfikacji wszystkie z nich są indywidualnie etykietowane. Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek wykonujących sterylizację w zakresie opakowań i torebek Tyvek, opracowaliśmy etykiety z klejem RP3H, odporne na skrajne warunki panujące w autoklawie parowym.

Klej RP3H jest odporny na sterylizację i zachowuje przyczepność w warunkach ekspozycji na parę, wysokie ciśnienie, wilgoć i temperaturę podczas sterylizacji w autoklawie bez użycia dodatkowego zabezpieczenia etykiety. Nasze materiały wierzchnie do etykiet są odporne na zmiany rozmiarów różnych materiałów opakowań w trakcie i po zakończeniu procedur. Pozostają przymocowane do zestawów operacyjnych aż do ponownego użycia.

W przypadku konieczności oznaczenia torebek do sterylizacji urządzeń medycznych Tyvek lub papierowych nasz klej RPMD zapewnia dobrą przyczepność na różnych stosowanych powierzchniach. Klej RPMD jest odporny na wszystkie najczęściej stosowane w branży urządzeń medycznych metody sterylizacji.

Nasze materiały wierzchnie do etykiet gwarantują czytelność wydruków podczas i po sterylizacji oraz pozostają czytelne przez cały okres przechowywania opakowań i torebek sterylnych. Zapewniają wysoką jakość druku termicznego i atramentowego. Doskonale spełniają wymagania jednoznacznej identyfikacji urządzeń (UDI).

Horizontal divider

Produkty etykietowe na opakowania i torebki do sterylizacji

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowiahttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-offering-with-new-innovations-for-medical-device-and-healthcare-labeling-2017-6UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowia2017-09-14 07:00:00
UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 2017http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-pharma-labelling-with-foresight-at-pharmapack-2017UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 20172017-01-26 10:00:00
Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 rhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/the-eu-falsified-medicines-directive-new-legislation-for-pharmaceutical-manufacturers-2016-5Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 r2016-07-11 13:00:00

 Powiązane materiały