Wyszukiwanie produktu

Etykiety na opakowania do sterylizacji urządzeń szpitalnych i medycznych

Klej RP3H firmy UPM Raflatac do etykiet, odporny na sterylizację - UPM Raflatac

Przyrządy chirurgiczne są zazwyczaj czyszczone i pakowane lub umieszczane w pojemnikach metalowych wielokrotnego użytku przed poddaniem sterylizacji parą w autoklawie. W szpitalach stosuje się wiele różnych opakowań. W celu ich identyfikacji wszystkie z nich są indywidualnie etykietowane. Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek wykonujących sterylizację w zakresie opakowań i torebek Tyvek, opracowaliśmy etykiety z klejem RP3H, odporne na skrajne warunki panujące w autoklawie parowym.

Klej RP3H jest odporny na sterylizację i zachowuje przyczepność w warunkach ekspozycji na parę, wysokie ciśnienie, wilgoć i temperaturę podczas sterylizacji w autoklawie bez użycia dodatkowego zabezpieczenia etykiety. Nasze materiały wierzchnie do etykiet są odporne na zmiany rozmiarów różnych materiałów opakowań w trakcie i po zakończeniu procedur. Pozostają przymocowane do zestawów operacyjnych aż do ponownego użycia.

W przypadku konieczności oznaczenia torebek do sterylizacji urządzeń medycznych Tyvek lub papierowych nasz klej RPMD zapewnia dobrą przyczepność na różnych stosowanych powierzchniach. Klej RPMD jest odporny na wszystkie najczęściej stosowane w branży urządzeń medycznych metody sterylizacji.

Nasze materiały wierzchnie do etykiet gwarantują czytelność wydruków podczas i po sterylizacji oraz pozostają czytelne przez cały okres przechowywania opakowań i torebek sterylnych. Zapewniają wysoką jakość druku termicznego i atramentowego. Doskonale spełniają wymagania jednoznacznej identyfikacji urządzeń (UDI).

Horizontal divider

Produkty etykietowe na opakowania i torebki do sterylizacji

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-fights-against-counterfeit-drugs-with-new-pharma-security-label-materials-2019-4Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających 2019-02-27 09:00:00
UPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-extended-range-of-pharmaceutical-security-labelingUPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris 2019-01-28 09:00:00
UPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopackhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-new-labeling-solutions-for-increased-patient-safety-at-cphl-innopackUPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopack2018-10-03 08:00:00

 Powiązane materiały