Wyszukiwanie produktu

Etykiety odporne na przesuwanie

Zapewnienie pacjentom bezpiecznych etykiet na opakowania leków jest naszym najwyższym priorytetem. Dla etykiet odpornych na przesuwanie stworzyliśmy klej RP31 Purus, który został tak opracowany, aby spełnić rygorystyczne wymogi dla opakowań leków określone przez FDA i EMA.

Odporne na przesuwanie etykiety firmy UPM Raflatac na plastykowe opakowania leków oraz pojemniki medyczneEtykiety wysokiej klasy na opakowania na leki

Klej RP31 Purus powstał w wyniku ukierunkowanych prac rozwojowych mających na celu opracowanie kleju odpornego na przesuwanie i charakteryzującego się niską zmywalnością.

Ten klej dobrze sprawdza się na pojemnikach o małej średnicy i niepłaskich powierzchniach, wykonanych z różnych materiałów, w tym PP i polietylenu o niskiej gęstości (LDPE). Polietylen LDPE jest szeroko stosowany podczas produkcji miękkich opakowań na krople do nosa i oczu, w przypadku których szczególne znaczenie ma klej odporny na przesuwanie.

Klej RP31 Purus można łączyć z szeroką gamą etykiet przeznaczonych dla produktów farmaceutycznych, dzięki czemu uzyskuje się etykiety najwyższej klasy.

Etykieta Pharmaclear EUP z klejem RP31 Purus stanowi połączenie materiału wierzchniego zgodnego z zaleceniami Farmakopei, z klejem o niskim poziomie wypłukiwania do etykietowania leków płynnych w plastikowych pojemnikach. Ten wielofunkcyjny produkt jest wykorzystywany w szerokiej gamie zastosowań i zapewnia wzrost wydajności w obszarze analizy i kosztów regulacyjnych.

Etykiety odporne na przemieszczanie

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

Safe and reliable pharmaceutical and healthcare labels
Bezpieczne i niezawodne etykiety dla przemysłu farmaceutycznego i ochrony zdrowia

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowiahttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-offering-with-new-innovations-for-medical-device-and-healthcare-labeling-2017-6UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowia2017-09-14 07:00:00
UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 2017http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-pharma-labelling-with-foresight-at-pharmapack-2017UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 20172017-01-26 10:00:00
Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 rhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/the-eu-falsified-medicines-directive-new-legislation-for-pharmaceutical-manufacturers-2016-5Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 r2016-07-11 13:00:00

 Powiązane materiały