Wyszukiwanie produktu

Etykiety odporne na przesuwanie

UPM Raflatac migration safe labels for plastic drug and medical containers

Zapewnienie pacjentom bezpiecznych etykiet na opakowania leków jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego właśnie nasz odporny na przesuwanie klej RP31 Purus został precyzyjnie opracowany z myślą o spełnieniu rygorystycznych wymagań agencji FDA i EMA dotyczących opakowań leków. W przypadku etykiet na urządzenia medyczne wymagających kleju odpornego na przesuwanie oferujemy nasz klej RPMD.

Etykiety o wysokiej wytrzymałości na opakowania na leki

Dzięki niskiej zmywalności nasz klej RP31 Purus to optymalny wybór w przypadku wszystkich typów plastikowych opakowań na leki, w tym opakowań o niewielkiej średnicy, zakrzywionych powierzchniach oraz ściskanych dozowników kropli.

Klej RP31 Purus można łączyć z szeroką gamą foliowych i papierowych podkładów i materiałów wierzchnich, dzięki czemu uzyskuje się etykiety najwyższej klasy.

Etykieta Pharmaclear EUP z klejem RP31 Purus stanowi połączenie materiału wierzchniego zgodnego z zaleceniami Farmakopei z klejem o niskiej zmywalności do etykietowania leków płynnych w plastikowych pojemnikach. Ten wielofunkcyjny produkt jest wykorzystywany w szerokiej gamie zastosowań i zapewnia wzrost wydajności w obszarze analizy i kosztów regulacyjnych.

Nasz klej RPMD to idealne rozwiązanie do etykiet urządzeń medycznych wymagających zabezpieczenia przed przesuwaniem. Łączy doskonałe przyleganie i przyczepność na powierzchniach plastikowych, a także zapewnia szybkie przekształcanie dzięki szerokiej gamie materiałów wierzchnich etykiet.

Horizontal divider

Produkty etykietowe odporne na przesuwanie

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac..

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-fights-against-counterfeit-drugs-with-new-pharma-security-label-materials-2019-4Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających 2019-02-27 09:00:00
UPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-extended-range-of-pharmaceutical-security-labelingUPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris 2019-01-28 09:00:00
UPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopackhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-new-labeling-solutions-for-increased-patient-safety-at-cphl-innopackUPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopack2018-10-03 08:00:00

 Powiązane materiały