Wyszukiwanie produktu

Etykiety do użytku w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych

Niezawodne etykiety firmy UPM Raflatac do przechowywania w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych, przeznaczone dla przemysłu farmaceutycznego.

Firma UPM Raflatac oferuje szeroką gamę etykiet odpornych na temperatury od ledwie powyżej zera do aż -196°C. Nasze unikatowe etykiety do przechowywania w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych zawierają klej odporny na skrajnie niskie temperatury przez długi czas. Wytrzymują również do 10 cykli zamrażania i odmrażania.

Wielokrotne zamrażanie i odmrażanie

Klej RP80 LT jest przeznaczony do przechowywania w temperaturze nawet -80°C. Nasze etykiety z klejem RP80 LT sprawdzają się równie dobrze na podłożach ze szkła, tektury, PP i stali. Można je również z powodzeniem stosować na szerokiej gamie opakowań o małej średnicy — od fiolek, próbówek i płytek mikrotitracyjnych po metalowe szafki i stojaki.

Zaprojektowane do przechowywania w warunkach kriogenicznych

Nasz klej RP Cryo jest przeznaczony do etykietowania pojemników i opakowań przechowywanych w temperaturze nawet -196°C, osiąganej za pomocą ciekłego azotu. Etykiety z tym klejem pozostają na miejscu bez pękania, odklejania się czy niszczenia, dzięki czemu wszystkie dane identyfikacyjne na próbkach biologicznych są bezpieczne, nawet podczas sterylizacji parą.

Produkty etykietowe do użytku w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac..

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowiahttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-offering-with-new-innovations-for-medical-device-and-healthcare-labeling-2017-6UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowia2017-09-14 07:00:00
UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 2017http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-pharma-labelling-with-foresight-at-pharmapack-2017UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 20172017-01-26 10:00:00
Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 rhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/the-eu-falsified-medicines-directive-new-legislation-for-pharmaceutical-manufacturers-2016-5Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 r2016-07-11 13:00:00

 Powiązane materiały