Wyszukiwanie produktu

Etykiety do użytku w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych

Niezawodne etykiety firmy UPM Raflatac do przechowywania w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych, przeznaczone dla przemysłu farmaceutycznego.

Firma UPM Raflatac oferuje szeroką gamę etykiet odpornych na temperatury od ledwie powyżej zera do aż -196°C. Nasze unikatowe etykiety do przechowywania w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych zawierają klej odporny na skrajnie niskie temperatury przez długi czas. Wytrzymują również do 10 cykli zamrażania i odmrażania.

Wielokrotne zamrażanie i odmrażanie

Klej RP80 LT jest przeznaczony do przechowywania w temperaturze nawet -80°C. Nasze etykiety z klejem RP80 LT sprawdzają się równie dobrze na podłożach ze szkła, tektury, PP i stali. Można je również z powodzeniem stosować na szerokiej gamie opakowań o małej średnicy — od fiolek, próbówek i płytek mikrotitracyjnych po metalowe szafki i stojaki.

Zaprojektowane do przechowywania w warunkach kriogenicznych

Nasz klej RP Cryo jest przeznaczony do etykietowania pojemników i opakowań przechowywanych w temperaturze nawet -196°C, osiąganej za pomocą ciekłego azotu. Etykiety z tym klejem pozostają na miejscu bez pękania, odklejania się czy niszczenia, dzięki czemu wszystkie dane identyfikacyjne na próbkach biologicznych są bezpieczne, nawet podczas sterylizacji parą.

Produkty etykietowe do użytku w niskich temperaturach i warunkach kriogenicznych

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac..

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-fights-against-counterfeit-drugs-with-new-pharma-security-label-materials-2019-4Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających 2019-02-27 09:00:00
UPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-extended-range-of-pharmaceutical-security-labelingUPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris 2019-01-28 09:00:00
UPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopackhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-new-labeling-solutions-for-increased-patient-safety-at-cphl-innopackUPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopack2018-10-03 08:00:00

 Powiązane materiały