Wyszukiwanie produktu

Worki na krew i roztwory do kroplówek

Materiały etykietowe do worków na krew i butelek do infuzji - UPM Raflatac

Wymogi prawne i skrajne warunki związane z przechowywaniem i przetwarzaniem krwi oraz infuzją nakładają rygorystyczne wymagania na etykiety do worków i butelek do zbierania krwi oraz do infuzji.

Wtórne etykiety na worki z krwią

Etykiety pobranej krwi są naklejane na etykiety pierwotne i muszą zawierać najważniejsze informacje na temat typu dawcy, identyfikatora, kodu produktu, zawartości, daty ważności, a także kod kreskowy umożliwiający monitorowanie. Etykiety do probówek do pobierania krwi również muszą zawierać ważne informacje na temat pacjenta.

Nasz klej RPMD to odporny na przesuwanie produkt do etykiet pobranej krwi, zapewniający dobrą przyczepność na probówkach do pobierania krwi. Klej RPMD zapewnia doskonałą przyczepność oraz spełnia wymogi dotyczące bezpieczeństwa pacjenta i inne przepisy krajowe.

Plastikowe pojemniki na kroplówki oraz etykiety wiszące do butelek do infuzji/transfuzji

Materiały do etykiet do butelek do infuzji muszą sprawdzać się w przypadku szkła oraz tworzyw sztucznych PP/PE. W niektórych przypadkach szklane oraz plastikowe worki i butelki mogą wymagać etykiet zawieszanych.

Nasz klej to odporny na przesuwanie produkt do etykietowania plastikowych worków i butelek do infuzji, zapewniający dobrą przyczepność przy różnych kształtach i rozmiarach pojemników.

Firma UPM Raflatac oferuje szeroki wybór materiałów do etykietowania, opracowanych i przetestowanych zgodnie z międzynarodowymi normami DIN 58-369, ISO 15137, ISO 15747 i ISO 15010.

Nasze samoprzylepne materiały do etykiet spełniają najwyższe wymagania odporności na naprężenia mechaniczne dla przedmiotów zawieszanych, niezależnie do rozmiarów butelki i warunków otoczenia.

Horizontal divider

Produkty do etykiet do worków na krew i butelek do infuzji

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-fights-against-counterfeit-drugs-with-new-pharma-security-label-materials-2019-4Firma UPM Raflatac walczy z podróbkami leków za pomocą nowych materiałów do etykiet farmaceutycznych o właściwościach zabezpieczających 2019-02-27 09:00:00
UPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-extended-range-of-pharmaceutical-security-labelingUPM Raflatac to showcase extended range of pharmaceutical security labeling solutions at Pharmapack 2019, Paris 2019-01-28 09:00:00
UPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopackhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-to-showcase-new-labeling-solutions-for-increased-patient-safety-at-cphl-innopackUPM Raflatac to showcase new labeling solutions for increased patient safety at CPhl Innopack2018-10-03 08:00:00

 Powiązane materiały