Wyszukiwanie produktu

Promuj swoją markę przy użyciu odpornych materiałów etykietowych do puszek z olejem

UPM Raflatac — wytrzymałe etykiety do puszek i kanistrów z olejem

Etykiety do puszek z olejem promują markę i przekazują klientom najważniejsze informacje dotyczące zawartości puszek lub kanistrów. Muszą być odporne na olej i dopasowane do różnych kształtów pojemników. Ponadto muszą dobrze przywierać niezależnie od materiału, z którego wykonano puszkę, lub środowiska, w którym jest ona przechowywana — mogą to być zanieczyszczone pomieszczenia, takie jak garaże i warsztaty samochodowe, a nawet środowiska zewnętrzne. ​

Grubość ścianki puszki także jest istotna — jeśli będzie cienka, olej może przez nią przenikać. Ponadto etykieta musi wytrzymywać zmiany kształtu butli. Zwykle do etykietowania kanistrów z olejem używa się klejów akrylowych, które dają możliwość zmiany położenia źle nałożonej etykiety i pozwalają uzyskać właściwą równowagę pomiędzy przyczepnością a odpornością na działanie substancji chemicznych i wilgoci.

Właściwy materiał wierzchni i klej zależą od sposobu i miejsca oznakowania kanistra z olejem. Etykietowanie na gorąco ma miejsce, gdy kontener jest etykietowany bezpośrednio po procesie wytłaczania z rozdmuchiwaniem. W takim przypadku etykieta musi przesuwać się razem z kurczącą się, odgazowywaną butlą i zachowywać jej kształt.

Etykietowanie opóźnione ma miejsce, gdy puszki są fabrycznie napełniane po wystudzeniu. W przypadku napełnienia gorącym olejem butla może się rozszerzyć. Po wystudzeniu oleju butla kurczy się z powrotem do normalnego kształtu. Ponadto konieczna jest tolerancja wszelkich wycieków podczas napełniania.

Aby sprostać zmiennym potrzebom, do etykietowania puszek z olejem używane są zwykle folie PE, ponieważ zapewniają one doskonałą elastyczność bez zaburzania wymiarów, zapobiegając problemom związanym ze zniekształceniami druku i marszczeniem się etykiet.

​Produkty etykietowe do puszek z olejem

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Oil & Industrial chemical label productS

 Wiadomości o materiałach do etykietowania olejów i chemii przemysłowej

 

 

Firma UPM Raflatac poszerza ofertę etykiet dla przemysłu naftowego i chemicznego, wprowadzając na rynek nowy produkt – Synlite Xtra – folię odporną na wpływ warunków atmosferycznychhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-offering-for-industrial-chemical-labeling-with-launch-of-new-synlite-xtra-outdoor-resistant-film-2018-4Firma UPM Raflatac poszerza ofertę etykiet dla przemysłu naftowego i chemicznego, wprowadzając na rynek nowy produkt – Synlite Xtra – folię odporną na wpływ warunków atmosferycznych2018-01-09 06:00:00
Etykiety GHS: gotowi na zmianę myślenia?http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/ghs-label-changes-2016-6Etykiety GHS: gotowi na zmianę myślenia?2016-11-21 09:00:00

 Broszury o materiałach do etykietowania olejów i chemii przemysłowej

 Powiązane materiały