Wyszukiwanie produktów

Stwórz swój doskonały efekt braku etykiety za pomocą etykiet przejrzystych

UPM Raflatac — zapewnienie doskonałej przejrzystości etykietom z efektem braku etykiety

Rosnący trend związany ze stosowaniem pojemników przejrzystych wymaga rozwiązania w zakresie etykietowania, które zapewni idealny efekt braku etykiety. Im wyższa przejrzystość etykiety, tym bardziej atrakcyjny wygląd produktu. Doskonały efekt niewidocznej etykiety można osiągnąć, łącząc cienki, przejrzysty materiał wierzchni z przejrzystym klejem na podkładzie foliowym PET.

Etykiety o dużej przejrzystości różnicują stylistykę produktu przez wywoływanie wrażenia jakości, czystości i świeżości. Stymulują one również chęć zakupu poprzez zapewnienie lepszej widoczności zawartości pojemnika. Utrzymują one klientów w przekonaniu, że dokonali dobrego wyboru na długo po dokonaniu zakupu i zachęcają ich do powtórnego nabycia artykułu.

Oferujemy kilka opcji umożliwiających uzyskanie pożądanego efektu braku etykiety:

Folie PP

PP (polipropylen) zapewnia wiele możliwości związanych z osiąganiem efektu niewidocznej etykiety na sztywnych pojemnikach.

Raflex Pro

Raflex Pro zapewnia niezwykle przejrzysty efekt niewidocznej etykiety na pojemnikach profilowanych.

​VANISH™

VANISH™, to nasz ultracienki materiał wierzchni PET do szkła i pojemników sztywnych. Zapewnia najwyższy poziom przejrzystości przez połączenie kleju o dużej przejrzystości z podkładem foliowym i gwarantuje brak pęcherzyków powietrza pod etykietą. Efekt stwarza wrażenie druku naniesionego bezpośrednio na butelkę — jest to najlepsza alternatywa dla bezpośredniego sitodruku.

VANISH™ - The truly invisible label by UPM Raflatac

​Produkty etykietowe z efektem braku etykiety

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

Horizontal divider
Horizontal divider
Pentawards 

UPM Raflatac is the official sponsor of the Pentawards.
        

 Wiadomości o materiałach do etykietowania chemii gospodarczej i kosmetyków

 

 

UPM Raflatac wprowadza do Europy etykiety VANISH™http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-launches-vanish-in-europe-2015-5UPM Raflatac wprowadza do Europy etykiety VANISH™2015-09-15 06:00:00
Zoptymalizowane laminaty etykietowe Raflacoat Fit PEFChttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/performance-upgrade-for-raflacoat-fit-pefc-label-stocks-2015-4Zoptymalizowane laminaty etykietowe Raflacoat Fit PEFC2015-06-08 12:00:00
Nowy papier Castgloss-FSC: Najwyższa jakość w swojej klasie dla najlepszych marekhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/new-castgloss-fsc-class-leading-qualities-for-premium-brand-supremacy-2016-6Nowy papier Castgloss-FSC: Najwyższa jakość w swojej klasie dla najlepszych marek2016-04-05 10:00:00

 Broszury o materiałach do etykietowania chemii gospodarczej i kosmetyków

 Powiązane materiały