Powtarzalna niezawodność — ponowne zamykanie opakowań chusteczek nawilżanych z użyciem RafCare

UPM Raflatac — długoterminowa wydajność ponownego zamykania dzięki RafCareSzukasz idealnej etykiety do opakowań wielokrotnie otwieranych i zamykanych? Produkty z serii RafCare stanowią doskonałe rozwiązanie do etykietowania każdego typu wielokrotnie otwieranych i zamykanych opakowań nawilżanych chusteczek jednorazowych. Etykiety te powstały w wyniku połączenia specjalnych klejów z odpowiednio dobranymi foliowymi materiałami wierzchnimi, co gwarantuje możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania opakowań produktów kosmetycznych i chemii gospodarczej oraz w zastosowaniach przemysłowych.

Idealne połączenie – trwałość i atrakcyjny wygląd

Klej RC12 charakteryzuje się wysoką przylepnością na szorstkich powierzchniach, a klej RC13 gwarantuje delikatne i ciche otwieranie i co za tym idzie — większą dyskrecję stosowania chusteczek. 

Przezroczyste i białe foliowe materiały wierzchnie dostępne w różnych wariantach grubości dają możliwość idealnego dopasowania sztywności i elastyczności etykiety do danego opakowania.

Etykiety RafCare są odporne na działanie oleju, wody i cieczy organicznych, dzięki czemu chronią wygląd opakowania i wizerunek marki.

Bardziej ekologiczne i w całości podlegające recyklingowi

Dzięki technologii klejów akrylowych UV produkty RafCare są bardziej przyjazne środowisku w porównaniu z tradycyjnymi preparatami rozpuszczalnikowymi.

Produkty z serii RafCare w pełni podlegają recyklingowi — materiały wierzchnie jako element plastikowego opakowania nawilżanych chusteczek jednorazowych, a papierowy podkład typu Glassine w ramach programu RafCycle.

     
​Zamów broszurę RafCare »

  

Produkty etykietowe RafCare do chusteczek nawilżanych

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.