Etykietowanie produktów branży kosmetycznej i chemii gospodarczej za pomocą folii PE i PP

Etykietowanie produktów branży kosmetycznej i chemii gospodarczej przynosi całą gamę skomplikowanych wyzwań, ale również wiele korzyści dla tych, którzy z tego skorzystają i których produkty będą się wyróżniać z tłumu. Konsumentów przyciąga silny obraz marki, jednakże od etykiet oczekują także trwałości i tego, że nie odpadną niezależnie czy znajdują się na miękkich, konturowych czy sztywnych opakowaniach. Produkty te mogą mieć styczność z różnego rodzaju środkami chemicznymi i często są przez dłuższy czas stosowane w wilgotnych lub mokrych warunkach, co praktycznie wymusza odporność na działanie wody, olejów czy chemikaliów.

UPM Raflatac — atrakcyjne, trwałe etykiety na produkty branży kosmetycznej i chemii gospodarczej

Aby utrzymać swoja czołową pozycję na rynku, właściciele marek stale opracowują nowatorskie, zróżnicowane produkty i opakowania, w związku z czym rozwiązania w zakresie etykietowania produktów branży kosmetycznej muszą wyznaczać nowy standard w dziedzinie estetyki i wydajności.

Horizontal divider

 Wyszukiwanie produktów

 Wiadomości o materiałach do etykietowania chemii gospodarczej i kosmetyków

 

 

Firma UPM Raflatac odpowiada na potrzebę przyjaznych środowisku rozwiązań poprzez ofertę materiałów etykietowych PE Lite http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-answers-the-call-for-sustainable-solutions-with-pe-lite-labeling-range-2019-4Firma UPM Raflatac odpowiada na potrzebę przyjaznych środowisku rozwiązań poprzez ofertę materiałów etykietowych PE Lite 2019-03-07 09:00:00
Globalna oferta produktów firmy UPM Raflatac spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące etykietowania produktów chemii gospodarczejhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-meets-rigorous-home-care-labeling-requirements-with-portfolio-launch-2018-5Globalna oferta produktów firmy UPM Raflatac spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące etykietowania produktów chemii gospodarczej2018-11-27 11:00:00

Horizontal divider
Firma UPM Raflatac — szeroka gama papierowych i foliowych materiałów etykietowych do różnych

​Papier czy folia?

Oferujemy wiele papierowych i foliowych materiałów etykietowych do różnych artykułów branży kosmetycznej i chemii gospodarczej. W przypadku produkcji etykiet do tych zastosowań papier jest coraz częściej zastępowany przez folię, która zapewnia trwałość i pozwala na skuteczniejsze promowanie marki.

Folie z polietylenu (PE) i polipropylenu (PP) mają nad etykietami papierowymi znaczną przewagę. Zachowują funkcjonalność, stabilność wymiarów i atrakcyjny wygląd przy kontakcie z wilgocią, wodą, chemikaliami, tłuszczem, olejem i promieniowaniem UV. Folie są idealnym wyborem do etykiet produktów branży kosmetycznej, które pełnią funkcję wszechstronnych reklam swoich produktów.

Horizontal divider