Rodzina klejów RX — doskonałe właściwości wiążące i wysoka trwałość

Rodzina niezwykle mocnych klejów RX zapewnia trwałe przyleganie nawet w najtrudniejszych warunkach stosowania etykiet samoprzylepnych, włącznie z zastosowaniami motoryzacyjnymi, przemysłowymi i elektroniką konsumencką.
Horizontal divider

 Wyszukiwanie produktów

Horizontal divider

Klej RX15 do powierzchni spolaryzowanych

Klej RX15 jest klejem o natychmiastowym i silnym przyleganiu do powierzchni spolaryzowanych, na przykład metalu, szkła, poliwęglanu czy tworzywa ABS, nawet w obecności wilgoci oraz przy wysokich temperaturach.

Klej RX18 do powierzchni niespolaryzowanych

Klej RX18 zapewnia równie silne przyleganie w przypadku powierzchni niespolaryzowanych, takich jak tworzywa sztuczne PE i PP. Po zastosowaniu kleju etykiety doskonale przylegają do produktów.

​Wytrzymałość i stabilność

Te kleje o wysokiej przylepności zostały opracowane z myślą o poliestrowych materiałach wierzchnich. Zapewniają wysoką przylepność w całym cyklu eksploatacji produktu oraz stabilność w różnych warunkach środowiskowych, w tym w kontakcie z promieniowaniem UV i substancjami chemicznymi.

​Rozwiązanie bezrozpuszczalnikowe zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju

Rozpuszczalniki typowo stosowane w wysoko wydajnych etykietach samoprzylepnych mogą stanowić ryzyko dla środowiska. Mają również negatywny wpływ na środowisko w całym cyklu ich eksploatacji, ponieważ wymagają dużej ilości energii do odparowania rozpuszczalnika po zakończeniu powlekania.

Nasze kleje RX i kleje akrylowe UV wprowadzają nową jakość, ponieważ są całkowicie pozbawione rozpuszczalników. Nie tylko zmniejsza to wpływ produkcji etykiet na środowisko, ale stanowi także bardziej ekologiczny wybór przy oznaczaniu produktów.

Zamów próbki

Uzupełnij poniższy formularz, aby otrzymać bezpłatne próbki.

Horizontal divider

Kleje RX przeznaczone do etykiet

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

Horizontal divider