Nowoczesne etykiety zabezpieczające do ochrony wartościowych produktów

​Producenci na całym świecie korzystają z etykiet i opakowań zabezpieczających w celu ochrony swoich produktów przed podrabianiem, fałszerstwem i przenikaniem do szarej strefy. Etykiety zabezpieczające pozwalają konsumentom na weryfikację oryginalności produktów, a także chronią markę oraz zdrowie i bezpieczeństwo konsumenta, zmniejszając przy tym ryzyko utraty dochodów i problemów związanych z odpowiedzialnością prawną. Ponadto etykiety zabezpieczające stosuje się w celu monitorowania produktów podczas transportu na różnych etapach łańcucha dostaw.

UPM Raflatac – Etykiety zabezpieczające, zapewniające ochronę marki

​Zaawansowana i zróżnicowana funkcjonalność oznacza możliwość różnorodnych zastosowań związanych z zabezpieczeniem i pieczętowaniem: od ochrony wartościowych towarów, do zabezpieczania przedmiotów łatwych do podrobienia, takich jak produkty farmaceutyczne, urządzenia elektroniczne i inne towary konsumenckie. Elementy zabezpieczające mogą być widoczne lub ukryte — w takim przypadku ich odczyt jest możliwy wyłącznie za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Większość naszych etykiet jest dostępna w małych ilościach, przeznaczonych do testowania i aprobaty klienta, dostarczanych w ramach naszej usługi Small Roll Service.

Horizontal divider

 Wyszukiwanie produktów

Horizontal divider
Horizontal divider

 Wiadomości o materiałach zabezpieczających

 

 

Nowa gama etykiet zabezpieczających z gwarancją stabilności dostawhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/new-security-label-range-with-guaranteed-supply-stability-2017-4Nowa gama etykiet zabezpieczających z gwarancją stabilności dostaw2017-06-05 10:00:00
UPM Raflatac wzbogaciło swoją ofertę etykiet zabezpieczających o nowe etykiety foliowe łatwo ulegające zniszczeniuhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-extends-security-label-offering-with-new-selection-of-ultra-destructible-film-labels-2016-4UPM Raflatac wzbogaciło swoją ofertę etykiet zabezpieczających o nowe etykiety foliowe łatwo ulegające zniszczeniu2016-09-23 11:00:00