Doskonałe właściwości wiążące i wysoka trwałość.

​Klej RX15 zapewnia wyjątkowo mocne i trwałe przyleganie nawet w najtrudniejszych warunkach stosowania etykiet samoprzylepnych. Istotne informacje dotyczące takich maszyn i urządzeń jak wywrotki, turbiny wiatrowe i panele słoneczne pozostają widoczne w czasie ich całego cyklu eksploatacyjnego.

RX15 Bonds strongly, lasts for life.
Horizontal divider

 Wyjątkowo silne przyleganie


Klej RX15 jest środkiem o natychmiastowym i silnym przyleganiu do powierzchni spolaryzowanych, na przykład metalu, szkła, poliwęglanu czy tworzywa ABS, nawet w obecności wilgoci oraz przy wysokich temperaturach. Przyklejone etykiety pozostają dokładnie w miejscu nałożenia i nie ślizgają się po powierzchni.

 Kohezja nadająca sprężystość


Cząsteczki kleju RX15 są utrzymywane w bezpośredniej bliskości, co zapewnia bardzo wysoką kohezję. Wytrzymałość wiązań wewnętrznych sprawia, że klej jest wyjątkowo odporny na działanie ciepła, środków chemicznych, oleju, brudu, warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV. Dzięki wysokiej kohezji klej RX15 jest także odporny na starzenie, co oznacza, że zachowuje wyjątkową trwałość podczas całego cyklu eksploatacyjnego etykietowanych produktów.

 Rozwiązanie sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi


RX15 zapewnia wyjątkową wydajność, a przy tym nie jest klejem rozpuszczalnikowym. Oznacza to niższe zużycie energii i surowców w procesie produkcji, a także brak niebezpiecznych substancji zanieczyszczających powietrze, stwarzających zagrożenie dla zdrowia ludzi i dla środowiska. Kleje rozpuszczalnikowe przestały być stosowane wszędzie tam, gdzie nie jest to konieczne. RX15 to klej opracowany z myślą o przyszłych pokoleniach.
 
   
Horizontal divider

​​Możesz także złożyć niewielkie zamówienie w ramach usługi Small Roll Service.​

 ‭(Hidden)‬ Zamów bezpłatne próbki już teraz!

Horizontal divider

 Produkty etykietowe RX15

​​​​​​​​​​​​​​​​​​