Wyszukiwanie produktów

 

 

RAFWIPE PP CLEAR TC 90

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniRAFWIPE PP CLEAR TC 90
Kod sprzedażyFRF
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, blyszczaca, dwukierunkowo orientowana, powlekana folia polipropylenowa.
ZastosowaniePrzeznaczony do zastosowań etykietowania chusteczek nawilżanych, zapewnia dobrą sztywność i stabilność wymiarów, co jest potrzebne w zastosowaniach wymagających zmiany położenia etykiety oraz wielokrotnego otwierania i zamykania.
Dane techniczne
Gramatura83g/m²internal
Grubosc91µminternal
Wytrzymalosc na rozciaganie MD190.0kN/mASTM D882
Wytrzymalosc na rozciaganie CD170.0kN/mASTM D882
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Nadaje się również do druku na prasach cyfrowych Xeikon. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały