Wyszukiwanie produktów

 

 

RAFCLEAR FTC 60

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniRAFCLEAR FTC 60
Kod sprzedażyFRB
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, blyszczaca, dwukierunkowo orientowana, powlekana na stronie wierzchniej folia polipropylenowa.
ZastosowanieMateriał na sztywne pojemniki do zastosowań wymagających niezwykle przejrzystego efektu braku etykiety. Jego większa sztywność umożliwia bezproblemowe nakładanie etykiet o skomplikowanych kształtach w trudnych warunkach. Ten materiał wierzchni etykiety jest zgodny z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Zapewnia również wysoką odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów.
Dane techniczne
Gramatura53g/m²ISO 536
Grubosc58µmISO 534
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Nalezy uzywac specjalnych farb przeznaczonych do materialów niechlonnych. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały