Wyszukiwanie produktów

 

 

PHARMAGLOSS

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPHARMAGLOSS
Kod sprzedaży07
Charakterystyka produktuPowlekany maszynowo, bezdrzewny papier superkalandrowany, błyszczący.
ZastosowanieDo etykietowania produktów farmaceutycznych o małych średnicach i zakrzywionych powierzchniach.
Dane techniczne
Gramatura65g/m²ISO 536
Grubosc59µmISO 534
Jasnosc88%ISO 2470/1
Szorstkosc1.0µmISO 8791PPS 10
Nieprzejrzystosc85%ISO 2471
Polysk72%Hunter 75°
CIE Bialosc111%ISO 11475
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, typografia i zlocenie na goraco. Druk termotransferowy z wybranymi taśmami.
Poziom luminescencyjnościMinimalna 8 w skali Laetusa
Informacje dodatkoweZarządzanie zmianami w branży farmaceutycznej — obowiązek powiadomienia o zmianach z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. W połączeniu z 2-letnim okresem trwałości od daty produkcji daje to 3-letni okres na ponowną kwalifikację zgodnie z wymaganiami.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały