Wyszukiwanie produktów

 

 

RP74

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
KlejRP74
Kod sprzedażyRP74
TypUltraprzejrzysty klej trwaly
RodzajAkrylowy, na bazie wody
ZastosowanieZoptymalizowany do zastosowań z efektem niewidocznej etykiety wymagających bardzo wysokiej przejrzystości na przeźroczystych pojemnikach, wykonanych np. z tworzywa PET i szkła. Doskonała odporność na działanie promieni UV i na blaknięcie pod wpływem wody po nałożeniu etykiety. 
Dane techniczne
Przylepnosc (tack)9N/25mmFTM 9
Minimalna temperatura etykietowania10°C
Minimalna temperatura po etykietowaniu-10°C
Maksymalna temperatura po etykietowaniu120°C
OgraniczeniaOgraniczona przyczepnosc w niskich temperaturach. Maksymalna temperatura dla zastosowania koncowego musi zostac oddzielnie potwierdzona w zaleznosci od rodzaju materialu wierzchniego.
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały