Wyszukiwanie produktów

 

 

PHARMATIGHT

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPHARMATIGHT
Kod sprzedażyDCX
Charakterystyka produktuBiały, bezdrzewny, matowy papier powlekany maszynowo.
ZastosowaniePrzeznaczony do etykietowania produktów farmaceutycznych wymagających dokładnego przylegania do pojemników o małych średnicach. Etykiety o wysokiej elastyczności, dobrze dopasowuje się do kształtu pojemnika.
Dane techniczne
Gramatura45g/m²ISO 536
Grubosc39µmISO 534
Jasnosc90%ISO 2470/1
Szorstkosc1.5µmISO 8791PPS 10
Nieprzejrzystosc86%ISO 2471
Polysk27%Hunter 75°
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia i offset. Druk termotransferowy z wybranymi taśmami.
Poziom luminescencyjnościMinimalna 8 w skali Laetusa
ZaletyOdpowiedni kierunek włókien zapewnia wysoką elastyczność w zastosowaniach, gdzie standardowy papier zawodzi na silnie zakrzywionych powierzchniach lub przy wymagających kształtach i rozmiarach etykiet.
Informacje dodatkoweZarządzanie zmianami w branży farmaceutycznej — obowiązek powiadomienia o zmianach z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. W połączeniu z 2-letnim okresem trwałości od daty produkcji daje to 3-letni okres na ponowną kwalifikację zgodnie z wymaganiami.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały