Wyszukiwanie produktów

 

 

VOID SILVER TC 50

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniVOID SILVER TC 50
Kod sprzedażyZY
Charakterystyka produktuSrebrna, blyszczaca, metalizowana, powlekana na stronie wierzchniej zabezpieczajaca folia poliestrowa ze wzorem szachownicy.
ZastosowaniePrzeznaczony do zastosowan zabezpieczajacych, takich jak plombowanie produktów oraz autentyzacja marek i kodów kreskowych.
Dane techniczne
Gramatura71g/m²DIN 53352
Grubosc52µmDIN 53370
Wytrzymalosc na rozciaganie MD200.0N/mm²DIN 53455
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk, typografia i offset. Nalezy uzywac specjalnych farb przeznaczonych do materialów niechlonnych. Druk termotransferowy z wybranymi tasmami.
ZaletyPo zdjeciu (etykiety) wysoka przejrzystosc etykiety w miejscach wzoru pozostawionego na podlozu. Dobra stabilnosc wymiarów. Wysoka wytrzymalosc na rozciaganie i na rozerwanie oraz wysoka sztywnosc.
Informacje dodatkoweZaleca sie testy dla kazdej kombinacji materialu wierzchniego z klejem, w odniesieniu do kazdego zastosowania koncowego, aby upewnic sie, ze zabezpieczajace wlasciwosci etykiety funkcjonuja zgodnie z wymaganiami. Etykiety powinny pozostac na powierzchni materialu minimum 1 dzien, aby ich wlasciwosci zabezpieczajace funkcjonowaly efektywnie.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały