Wyszukiwanie produktów

 

 

PP CLEAR TC 30

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPP CLEAR TC 30
Kod sprzedażyYW
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, błyszcząca, zorientowana dwuosiowo folia polipropylenowa powlekana po stronie wierzchniej.
ZastosowanieProdukt przeznaczony do etykiet z laminowaną powłoką, w przypadku których istotna jest ochrona druku przed ścieraniem. Nadaje się również do etykiet wielostronicowych (typu booklet). Ten materiał wierzchni etykiety jest zgodny z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Zapewnia również wysoką odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów.
Dane techniczne
Gramatura28g/m²ISO 536
Grubosc31µmISO 534
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały