Wyszukiwanie produktów

 

 

PP CLEAR 25

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
Material wierzchniPP CLEAR 25
Kod sprzedażyVB
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, błyszcząca, zorientowana dwuosiowo koronowana folia polipropylenowa.
ZastosowanieProdukt przeznaczony do etykiet z laminowaną powłoką, w przypadku których istotna jest ochrona druku przed ścieraniem. Nadaje się również do etykiet wielostronicowych (typu booklet). Ten materiał wierzchni etykiety jest zgodny z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Zapewnia również wysoką odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów.
Dane techniczne
Gramatura23g/m²ISO 536
Grubosc25µmISO 534
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Aby uzyskać optymalne przyleganie atramentu, należy poddać prasę drukarską obróbce koronowaniem. Zaleca się wykonanie nadruków w ciągu 4 miesięcy od dostawy. Ograniczona zgodność z farbami UV.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały