Wyszukiwanie produktów

 

 

HOLO TETRAGON

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniHOLO TETRAGON
Kod sprzedażyM4
Charakterystyka produktuPapierowy, metalizowany material wierzchni o wygladzie hologramu.
ZastosowanieAtrakcyjne etykiety, np. naklejki dla dzieci, oraz etykiety dekoracyjne i promocyjne.
Dane techniczne
Gramatura70g/m²ISO 536
Grubosc64µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD3.8kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD2.6kN/mISO 1924/1
Mozliwosc zadrukuUV offset, fleksografia UV i rotograwiura. Inne metody druku mogą być także odpowiednie, jednak wymagają wcześniejszych testów. Nalezy stosowac specjalne farby przeznaczone do materialów niechlonnych. Druk termotransferowy z wybranymi tasmami.
Informacje dodatkoweLinie segmentów w kierunku maszynowym: 500 mm, +/- 3 mm, linie segmentów w kierunku poprzecznym: 350 mm, +/- 3 mm.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały