Wyszukiwanie produktów

 

 

KRAFT BROWN 70

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
Material wierzchniKRAFT BROWN 70
Kod sprzedażyLH
Charakterystyka produktuBrazowy papier typu kraft, standardowo zeberkowany, jednostronnie gladzony maszynowo. Wykonany z dlugowlóknistej masy zywicznej.
ZastosowanieDo zastosowań w etykietowaniu wina i napojów, a także luksusowej żywności, gdy pożądany jest autentyczny, naturalny i ekologiczny wygląd.
Dane techniczne
Gramatura70g/m²ISO 536
Grubosc95µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD5.8kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD2.9kN/mISO 1924/1
Nieprzejrzystosc93%ISO 2471
Mozliwosc zadrukuOffset, fleksografia UV, fleksografia wodna, sitodruk.
Informacje dodatkowePapier ten nie jest odporny na wodę, dlatego nie jest rekomendowany do aplikacji zmywalnych. Zaleca się testy danej aplikacji z zadrukowanymi etykietami.
Zalecenia dotyczace magazynowaniaPrzechowywac w stalej temperaturze (23 °C, wilgotnosc wzgledna 50 %) w ciemnym pomieszczeniu. Nalezy unikac poddawania dzialaniu intensywnego swiatla slonecznego lub intensywnego swiatla sztucznego i wplywu agresywnych substancji chemicznych.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały