Wyszukiwanie produktów

 

 

RAFLACHROM GOLD

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniRAFLACHROM GOLD
Kod sprzedażyGC
Charakterystyka produktuBezdrzewny papier etykietowy, matowy, powlekany na zloto.
ZastosowanieDo przyciągających uwagę etykiet dekoracyjnych. Szczególnie nadaje się do etykietowania win, napojów oraz artykułów toaletowych.
Dane techniczne
Gramatura90g/m²ISO 536
Grubosc88µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD8.1kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD3.3kN/mISO 1924/1
Mozliwosc zadrukuTypografia, fleksografia, rotograwiura, sitodruk i zlocenie na goraco. Stopien pokrycia farba, szczególnie lakierowania UV, ma wplyw na czas zmywania. Zaleca sie testy z zadrukowanymi etykietami. Druk termotransferowy mozliwy z wybranymi tasmami.
Informacje dodatkoweMetalizowanie może ograniczyć absorpcję wody. Materiał nie jest zalecany do aplikacji zmywalnych.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały