Wyszukiwanie produktów

 

 

RAFCLEAR FTC 50

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniRAFCLEAR FTC 50
Kod sprzedażyDDP
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, blyszczaca, dwukierunkowo orientowana, powlekana na stronie wierzchniej folia polipropylenowa.
ZastosowaniePrzeznaczony do niezwykle przejrzystych zastosowań o wyglądzie niewidocznej etykiety na sztywne pojemniki. Ten materiał wierzchni etykiety jest zgodny z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Zapewnia również wysoką odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów.
Dane techniczne
Gramatura47g/m²ISO 536
Grubosc51µmISO 534
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały