Wyszukiwanie produktów

 

 

PP CLEAR FTC 50

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
Material wierzchniPP CLEAR FTC 50
Kod sprzedażyDBH
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, błyszcząca, zorientowana dwuosiowo folia polipropylenowa powlekana po stronie wierzchniej.
ZastosowanieUniwersalny materiał wierzchni do zastosowań wymagających efektu niewidocznej etykiety na sztywnych pojemnikach, w przypadku których niezbędna jest wysoka odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów. Ten materiał wierzchni etykiety jest zgodny z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.
Dane techniczne
Gramatura44g/m²ISO 536
Grubosc48µmISO 534
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały