Wyszukiwanie produktów

 

 

VOID M SILV NOTACK TC50

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniVOID MATT SILVER NO TACK TC 50
Kod sprzedażyCBA
Charakterystyka produktuSrebrna, matowa, metalizowana, poliestrowa folia zabezpieczająca, powlekana po stronie wierzchniej, z napisem typu void. Warstwa, która pozostaje na produkcie po usunięciu etykiety, znajduje się na spodzie.
ZastosowaniePrzeznaczony do zastosowania zabezpieczające wymagające, aby usunięta warstwa nie zawierała kleju.
Dane techniczne
Gramatura81g/m²DIN 53352
Grubosc60µmDIN 53370
Wytrzymalosc na rozciaganie MD176.0N/mm²DIN 53455
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia UV, typografia UV, offset UV. Należy używać specjalnych farb przeznaczonych do materiałów niechłonnych. Druk termotransferowy przy użyciu określonych taśm.
Informacje dodatkoweZalecane jest testowanie każdej z kombinacji kleju i materiału wierzchniego, ponieważ każde zastosowanie wymaga produktów o innych właściwościach. Etykiety zabezpieczające uzyskują odpowiednią przyczepność po co najmniej 24 godzinach od nałożenia na podłoże.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały