Wyszukiwanie produktów

 

 

RF37

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
KlejRF37
Kod sprzedażyRF37
TypPrzejrzysty klej permanentny.
RodzajAkrylowy, na bazie wody.
ZastosowanieUniwersalny klej do etykiet foliowych zoptymalizowany do użytku z podkładami PET i odpowiedni do szybkiego etykietowania. Bardzo dobre przyleganie do wszystkich typowych materiałów opakowaniowych, takich jak HDPE, PE, PET oraz szkle i metalu, wysoka odporność na wodę, środki chemiczne, oleje i promieniowanie UV.
Dane techniczne
Przylepnosc (tack)9N/25mmFTM 9
Minimalna temperatura etykietowania10°C
Minimalna temperatura po etykietowaniu-10°C
Maksymalna temperatura po etykietowaniu100°C
OgraniczeniaOgraniczona adhezja w niskich temperaturach. Maksymalna temperatura etykietowania zależy od rodzaju materiału wierzchniego.
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały