Wyszukiwanie produktów

 

 

VOID TEXT M SILVER TC50

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
Material wierzchniVOID TEXT MATT SILVER TC 50
Kod sprzedażyBJS
Charakterystyka produktuSrebrna, matowa, ochronna folia poliestrowa powlekana po stronie wierzchniej, z napisem typu void.
ZastosowaniePrzeznaczony do zastosowan zabezpieczajacych, takich jak etykiety do plombowania.
Dane techniczne
Gramatura71g/m²DIN 53352
Grubosc52µmDIN 53370
Rozciagliwosc MD173%ASTM D882
Rozciagliwosc CD110%ASTM D882
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk, typografia i offset. Nalezy uzywac specjalnych farb przeznaczonych do materialów niechlonnych. Druk termotransferowy z wybranymi tasmami.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały