Wyszukiwanie produktów

 

 

SILVERVAC IL

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
Material wierzchniSILVERVAC IL
Kod sprzedażyAYW
Charakterystyka produktuBłyszczący, papierowy, powlekany po stronie wierzchniej, metalizowany materiał wierzchni.
ZastosowanieDo atrakcyjnych, dekoracyjnych etykiet. Odpowiedni w szczególności do etykietowania win, napojów i artykułów chemii gospodarczej. Produkt dostosowany do technologii cyfrowego drukowania offsetowego Indigo.
Dane techniczne
Gramatura83g/m²ISO 536
Grubosc66µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD4.3kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD2.3kN/mISO 1924/1
Mozliwosc zadrukuDostosowany do cyfrowych pras do druku HP Indigo. W przypadku tradycyjnych metod wydruku zaleca się przeprowadzenie testów. Produkt nadaje się do druku termotransferowego z wybranymi taśmami.
ZaletyWykrawanie jest łatwiejsze niż w przypadku folii – okres użyteczności ostrza jest znacznie wydłużony. Niedroga alternatywa dla techniki złocenia na gorąco. Odpowiedni do etykietowania ostrych krawędzi.
Informacje dodatkoweMetalizowanie może ograniczyć wchłanianie wody. Materiał nie jest zalecany do zastosowań, w których zmywa się etykiety z produktów.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały