Wyszukiwanie produktów

 

 

HOLO MIRROR PET50

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniHOLO MIRROR PET 50
Kod sprzedażyAVE
Charakterystyka produktuChemicznie przetworzona folia poliestrowa o wygladzie bardzo gladkiego metalizowanego hologramu z lustrzanym wzorem.
ZastosowanieWysokiej jakosci, atrakcyjne, dekoracyjne etykiety produktów, na kosmetyki i artykuly luksusowe.
Dane techniczne
Gramatura70g/m²ASTM D374-79
Grubosc50µmASTM D374-79
Wytrzymalosc na rozciaganie MD157.0N/mm²ASTM D882A
Wytrzymalosc na rozciaganie CD157.0N/mm²ASTM D882A
Mozliwosc zadrukuFleksografia UV, sitodruk UV i druk termotransferowy. Nalezy uzywac specjalnych farb przeznaczonych do materialów niechlonnych. Druk termotransferowy z wybranymi tasmami.
Informacje dodatkoweNie ma linii segmentów w kierunku maszynowym. Linie segmentów w kierunku poprzecznym wystepuja co 711 mm +/- 4 mm.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały