Wyszukiwanie produktów

 

 

CANALIN WSA

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniCANALIN WSA
Kod sprzedażyATG
Charakterystyka produktuNiepowlekany papier o fakturze filcu, bezdrzewny, odporny na działanie wody, alkaliów oraz pleśni.
ZastosowanieWysokiej jakości papier idealny do wszystkich zastosowań w etykietowaniu wina i napojów.
Dane techniczne
Gramatura90g/m²ISO 536
Grubosc130µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD7.5kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD3.0kN/mISO 1924/1
Nieprzejrzystosc85%ISO 2471
Mozliwosc zadrukuOffset, fleksografia UV, sitodruk. Nadaje sie równiez do zlocenia i wytlaczania.
Informacje dodatkoweZadruk może wpłynąć na czas zmywania, szczególnie, gdy używa się lakierowania UV. Wysoka sztywność tego produktu może skutkować przedwczesnym zwolnieniem etykiety z podkładu, w szczególności gdy rola materiału jest ciasno nawinięta lub jeżeli prowadnica w maszynie ma małą średnicę. Rolki powinny zostać nawinięte stroną wierzchnią na zewnątrz. Papier ten nie nadaje się do etykietowania szyjek butelek lub innych produktów o małej średnicy. Zaleca się testy danej aplikacji z zadrukowanymi etykietami.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały